fbpx

Xkodas

Išmaniosios durų spynos

Akcija!

Išmanioji spyna BEE-LOCK P1 (be HUB)

159,00

Išmanioji spyna BEE-LOCK P1 – tai saugi patogi ir lengvai valdoma išmanioji spyna.
Tai vienintelė Lietuvoje tokio tipo spyna, turinti nepriklausomų ekspertų saugumo atitikties sertifikatą SKG (Stichting Kwaliteitscentrum Gevelbouw).
Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų ir ištestuota 100 000 rakinimo kartu, kurie atitinka apie 10 metų naudojimosi trukmę. Spynai suteikiama 2 metų garantija, suteikiamas po garantinis aptarnavimas.
Maitinimas – 4 AAA tipo baterijos. Tai dar vienas privalumas, nes spynai nereikia jokių laidų ir elektros instaliacijos. Elementų užtenka apie 12 mėn, arba 5000 rakinimo ciklų.
Spyna veikia nepriklausomai ar pastate yra elektra ar ne. Jai nėra būtinas internetas. Interneto ryšio wifi reikia tam, kad matytume spynos statusus – kas kada atrakino spyną, baterijų lygi bei aliarmo pranešimus. Taip pat tam, kad savo telefonu ar planšete (PC negalima) generuotume kodus ir juos išsiųstum vartotojams – savo darbuotojams, būsto svečiams ar, pavyzdžiui, verslo partneriams. Galima sudarinėti tvarkaraščius, kas ir kokią dieną ar dienomis ir tam tikromis valandomis gali patekti į vienas ar kitas patalpas. Taip pat sistema siūlo unikalią galimybę nusiųsti vienkartinį kodą, kuris pats susinaikina po jo suvedimo, o tai reiškia, kad konkretus asmuo gali vieną kartą atrakinti ar užrakinti duris (pavyzdžiui, jei paliko Jūsų patalpose savo daiktą, atvežė ar nori pasiimti siuntą ir pan.).

P1 spyna LT.docx – spynos įdiegimo ir valdymo vadovas. 

Atliekame profesionalius MONTAVIMO DARBUS VISOJE LIETUVOJE! 

Klauskite

Išmanioji durų spyna taupanti jūsų laiką ir pinigus!

Išmanioji spyna su administratoriumi komunikuoja per tarpinę stotelę „BEE-HUB“ (nėra būtina) „zigbee“ protokolo pagalba, o taip užtikrinamas saugumas. Duomenys taip pat išsaugomi visus saugumo reikalavimus atitinkančiuose spynos gamintojo serveriuose.
Stotelė „BEE-HUB“ veikia 20 metrų atstumu nuo spynos. Prie tokios stotelės galima patogiai prijungti net 16 įrenginių, tokiu kaip papildomos spynos, dūmų, judesio, daiktų judesio, langų, durų daviklius. Įrenginių skaičių lengvai galima išplėsti iki 32 įrenginių naudojant specialų priedą, kuris ne tik išplečia įrenginių kiekį, bet ir padidina atstumą tarp spynos ir stotelės (veikia kaip ryšio stiprintuvas).
Visi davikliai yra sertifikuoti ir registruojami vos per kelias sekundes. Jie veikia baterijų pagalba. Pavyzdžiui, dūmų detektoriaus baterija veikia 10 metų. Visų įrenginių ir daviklių būseną, baterijų būklę patogu stebėti vienos išmaniosios programėlės pagalba.

Išmanioji spyna P1 valdoma surenkant ant jos esančius skaičius – kodą, kuris sudaromas iš 6-10 skaitmenų. Surinkus kodą reikia spausti groteles ir fiziškai pasukti spynos galvą į užrakinimo ir atrakinimo pozicijas. Dėl saugumo šios spynos atrakinti nuotoliniu būdu negalima, tačiau patogu vos per kelias sekundes suteikti unikalų kodą, kuris gali galioti tik vieną kartą.

Saugumą užtikrinantys įrenginiai sujungiami į vieną sistemą:

Vienos išmaniosios programėlės pagalba galite valdyti ne tik spyną, bet ir kitus namų saugumui skirtus įrenginius, pavyzdžiui, dūmų daviklius, ant langų sumontuotus daviklius ir pan. Taigi nebereikia sukti galvos dėl raktų ar dėl to, kad galbūt neužrakinote durų. Įdiegus pilną saugumo sistemą garantuojamas maksimalus namų ar biuro saugumas.

Spyna lengvai pritaikoma prie bet kokio durų pločio, nes turi prailginimo funkciją, o iš vidaus rakinama suktuku sukant rankenėlę.
Spyna atspari šalčiui iki -20 ir karščiui iki +50 laipsnių, atspari vandeniui, tad puikiai tinka ir lauko, ir vidaus sąlygoms.
Jeigu kas nors bando atspėti spynos kodą ir surinkinėja neteisingai kelis kartus, ji laikinai užsiblokuoja, o apie tai pranešama administratoriui į mobiliąją programėlę. Taip pat pranešimas gaunamas, jei spyną bandoma sulaužyti ar kaip nors kitaip paveikti fiziškai.
Spyna su skirtingais kodais vienu metu gali naudotis 200 vartotojų.
Tai puikus sprendimas tiems, kas užsiima trumpalaike būsto nuoma. Taip pat – tai sprendimas vykdyti savo veiklą nuotoliniu būdu, aptarnauti klientus be jokio kontakto, priimti ar išduoti siuntas, prekes.
Visą sistemą galima sumontuoti vos per keletą minučių, tai galima padaryti patiems arba pasinaudoti meistro pagalba. Mielai konsultuojame ir nuotoliniu būdu, operatyviai atliekame garantinį ir po garantinį aptarnavimą visoje Lietuvoje.

Detali informacija

Saugumo lygis:

Sertifikuota SKG (Stichting Kwaliteitscentrum Gevelbouw),) nepriklausomų saugumo ekspertų.

Garantija:

Suteikiama 2 metų garantija.

Maitinimas:

Išmanioji spyna maitinama 4 AAA tipo baterijomis. Jų užtenka net 12 mėn. Baterijos patikimai veikia net ir esant itin šaltam orui.

Atsparumas aplinkai:

Kruopščiu testavimu pagrįstas atsparumas vandeniui, šalčiui, karščiui.

Pritaikymas:

Tinka įvairaus storio durims, sumontuojama per 5-8 minutes.

Ilgaamžiškumas:

Net 100 000 atrakinimo ciklų, o tai statistiškai daugiau nei 10 metų.

Kiti privalumai:

Patogus ir paprastas valdymas iš bet kurios pasaulio vietos.

Palikite savo kontaktus ir kokios spynos ar kitos prekės ieškote ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą!