fbpx

Xkodas

iLOQ Smart Locks

ILOQ – tai tvarus, tikrai išmanus ir jokių kompromisų dėl saugumo nepripažįstantis produktas iš Suomijos. Tai ateities technologija, kuria mes siūlome naudotis jau dabar. 

Mes esame oficialūs šio prekinio ženklo atstovai Lietuvoje ir Latvijoje, todėl galime suteikti visą aptarnavimą ir padėti vykdyti išmanią praėjimo kontrolę. Spynų pasaulyje dirbame jau nuo 1987 metų ir esame kvalifikuoti specialistai, tad ILOQ vertiname ir kaip savo srities profesionalai. Jei klausite, kokio tai lygio produktai? Aukščiausio! Ir argumentų yra tikrai daug – nuo tvarių medžiagų (visos spynos ir jų komponentai yra pagaminti iš perdirbtų žaliavų) iki NFC technologijos pritaikymo užrakto sistemose. 

ILOQ spynos yra labai plačiai pritaikomos, o dėl atsparumo aplinkos poveikiui, gali patikimai tarnauti ir atšiauriausiomis klimato sąlygomis. Tai sprendimas pramoniniams objektams, verslui, tačiau taip pat galime pasiūlyti ir unikalius sprendimus daugiabučiams. 

Jokių laidų ar baterijų. Išmaniosios technologijos jau čia ir jų pavadinimas ILOQ! 

Showing all 25 results

Išmaniosios durų spynos geriausiomis kainomis gali būti pasiūlomos keliais būdais. Mes argumentuotai renkamės ne kiekybę, o kokybę. Pirmieji rinkai pasiūlėme Nyderlanduose sukurtą spyną BEE-LOCK P1. Tai vienintelė tokio tipo spyna, sertifikuota nepriklausomų Europos ekspertų. SKG sertifikatas ypač aktualus, kai norite drausti savo turtą, išmanius namus ar butą norite aprūpinti aukščiausius standartus atitinkančiais įrenginiais. 

Mūsų privalumas, kurį jau spėjo įvertinti ir klientai, yra siūlomos produkcijos išmanymas, testavimas, įsigilinimas į menkiausias detales. Išmanieji sprendimai, mūsų nuomone, kitaip ir negali būti diegiami. Kreipkitės asmeniškai ir mielai Jums patarsime, ką ir kodėl pasirinkti. 

Looking for a reliable lock?

Mes ne tik atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, susijusius su vidaus ar lauko durų spynomis, bet ir pateiksime individualų sprendimą, nepriekaištingai atitinkantį Jūsų poreikius!

Atliekame profesionalius MONTAVIMO DARBUS VISOJE LIETUVOJE! 

Mūsų siūlomos išmanios spynos yra sertifikuotos, tinka net ir šarvo durims. Gera kaina ir nepriekaištinga kokybė garantuojama!

Tik kokybiškos spynos

Išmani durų spyna – tai puikus pasirinkimas tiems, kas vertina patogumą. Taip pat mes siūlome patikimumą, saugumą ir spynas, kurios puikiai tarnaus Lietuvos klimato sąlygomis. Visas spynas kruopščiai testuojame, tad galime pasiūlyti geriausios kokybės spynas tiek namams, tiek verslui.

Jokių papildomų laidų, o kai kuriais atvejais – net jokių baterijų. Bendradarbiaujame su išmaniųjų spynų gamintojais visame pasaulyje, tad mielai kreipkitės, jei ieškote spynos arba tiesiog reikia profesionalaus patarimo. Mielai padėsime.

Order 2 or more smart locks and get 20% discount now!

Download BeeSecure

Provide us with your contact information together with the lock or other good you are looking for and we will get you a personal offer !